ARTIK E-TWİNNİNG OKULU OLDUK.

Okulumuz Avrupa’daki okullar için oluşturulmuş en büyük okul ağı olan eTwinning platformunda yürüttüğü başarılı çalışmalarla,  2019-2020  eTwinning Okulu olmaya hak kazandı.

            Bakanlığımız Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü koordinatörlüğünde yürüttüğümüz  başarılı eTwinning projeleri ile daha önce aldığımız Avrupa  Kalite Etiketleri sonrası şimdi de  eTwinning Okulu olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

             e-Twinning ; Okulumuz, eTwinning girişimi ile yenilikçi, gelişime açık istekli öğretmenlerimiz ve idarecilerimizle eTwinning faaliyetlerine katılan ve projeler yürüten   ulusal ve uluslararası okullardaki paydaşlarıyla işbirliği yaparak e twinning okulu olmayı hak etti.

            Okulumuza bu haklı gururu yaşatan eğitimde belli bir seviyeden daha ileri bir seviyeye ilerleme sürecine destek veren  Genel Müdürümüz Sn.Fatih Mehmet ÖZEL’e, Okul Müdürümüz Sn. Gülcan AÇIKBAŞ’a, projelerin yürütülmesinde aktif rol alan Sınıf Öğretmenimiz Sn.Canan ÖRDEKÇİ’ye  ve projelerde desteklerini esirgemeyen   Sınıf Öğretmenimiz Hatice YENİAY’a, Sınıf Öğretmenimiz Yurdagül AKSOY ‘ a , Görsel Sanatlar Öğretmeni Emsal Ebru KESKİN’e ve Beden Eğitimi -Oyun Öğretmeni Şadiye ERDEM’e şükranlarımızı sunuyoruz. 

            BAŞARILARIMIZ DAİM OLSUN...

Test

Form Gönderimi

Tamam

SOSYAL MEDYA
NUMARALARIMIZ
Anaokulu: 0312 359 67 67
İlkokul: 0312 359 67 67
Ortaokul: 0312 359 68 68
Anadolu Lisesi: 0312 359 68 68
info@yeninefeskolejleri.com
2021Tüm hakları YENİ NEFES KOLEJLERİ’ne aittir.Yeni Nefes Kolejleri, Doğu-Batı Eğitim A.Ş. Kuruluşudur.
Web Tasarım Teknobay