Okulumuz OECD, Erken Çocukluk Eğitimi ve Bakımı Kalitesi İçin Mekanizmalar Raporu Lansman toplantısına katıldı.

kulumuz OECD, “Erken Çocukluk Eğitimi ve Bakımı Kalitesi İçin Mekanizmalar” Raporu Lansman toplantısına katıldı.
OECD tarafından 2-3 Mayısta Diyarbakır’da düzenlenen ilk toplantının ardından ikincisi “Erken Çocukluk Eğitimi ve Bakımı Kalitesi İçin Mekanizmalar” Raporu lansman toplantısı şeklinde 28 Mayıs 2018 Pazartesi günü Ankara’da düzenlendi.Bu toplantıya İlkokul
–Anaokul Müdürümüz Gülcan AÇIKBAŞ ve Anaokulu Öğretmenimiz Esra KURUDAYIOĞLU katıldılar. Toplantıda konuşmacı olarak, Dr.Cem GENÇOĞLU-Temel Eğitim Genel Müdürü,Doç.Dr.Semih AKTEKİN-Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü,Doç.Dr. Mustafa Hilmi ÇOLAKOĞLU-Bakan Danışmanı ve Mr.Arno ENGEL-OECD Temsilcisi yer aldılar.


Erken Çocukluk Hizmetleri ve Bakımı (EÇEB) ile çocukların geleceğini şekillendiren ve öğrenmenin temellerini oluşturan konular üzerine sorulan soruları OECD temsilcisi Mr.Arno ENGEL cevaplandırdı. Toplantıda ayrıca OECD tarafından hazırlanan “Erken Çocukluk Eğitimi ve Bakımı Kalitesi için Mekanizmalar” raporunda kaliteyi etkileyen etkenlere ilişkin detaylı araştırma katılımcılarla paylaşıldı. Bu raporun gelecekteki araştırmalar için önemli alanlara ışık tutacağı,yapılacak araştırma ve geliştirilecek politikaları besleme adına EÇEB’in kalitesini arttırmayı hedeflediği belirtildi.

Test

Form Gönderimi

Tamam

SOSYAL MEDYA
NUMARALARIMIZ
Anaokulu: 0312 359 67 67
İlkokul: 0312 359 67 67
Ortaokul: 0312 359 68 68
Anadolu Lisesi: 0312 359 68 68
info@yeninefeskolejleri.com
2019Tüm hakları YENİ NEFES KOLEJLERİ’ne aittir.Yeni Nefes Kolejleri, Doğu-Batı Eğitim A.Ş. Kuruluşudur.
Web Tasarım Teknobay