Yeni Nefes Kolejleri Bu Yıl Da Öğretmenler Gününü Büyük Bir Coşkuyla Kutladı

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeni ile düzenlenen yemek programımız Yeni Nefes Ailesi olmanın haklı gururu ile gerçekleştirildi.Bu anlamlı gecede Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Mert Beyefendi ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Tamer Açar Beyefendi de bizleri yalnız bırakmadılar.Genel Müdürümüz Fatih Mehmet Özel Beyefendi , okul yöneticileri , öğretmen ve yardımcı personelimizin de katıldığı gece duygusal anlara da tanıklık etti.                                                                 
Gece de bir konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Fatih Mert ;Öğretmenlik mesleğinin kutsallığı ve yüklediği sorumluluklara değindi.İyi bir eğitimin vicdan meselesi olduğu ve toplumsal iyiliğin ancak milli ve manevi değerlerle yetiştirilmiş çocuklarla olabileceğini  belirten Sayın Fatih Mert  bu anlamlı  görevin öğretmenlerimize düştüğünün de altını çizdi.                             
Genel Müdürümüz Fatih Mehmet Özel Beyefendi’nin Öğretmenler Günü  sebebiyle tüm öğretmenlerimize takdim  ettiği anlamlı hediyeler ile gecemiz son buldu. Yeni Nefes Ailesi olarak tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyor sağlık ve esenlikler diliyoruz.

Test

Form Gönderimi

Tamam

SOSYAL MEDYA
NUMARALARIMIZ
Anaokulu: 0312 359 67 67
İlkokul: 0312 359 67 67
Ortaokul: 0312 359 68 68
Anadolu Lisesi: 0312 359 68 68
info@yeninefeskolejleri.com
2020Tüm hakları YENİ NEFES KOLEJLERİ’ne aittir.Yeni Nefes Kolejleri, Doğu-Batı Eğitim A.Ş. Kuruluşudur.
Web Tasarım Teknobay