Bilgilendirme

Bilgilendirme

* Okulumuzda öğrencilerimize hafta içi 09:10 – 16:20 saatleri arasında günlük 8 saat ders verilmektedir. Velisi çalışan öğrencilerimize 16:30-18:00’e saatleri arasında etüt programı uygulanmaktadır. Servis kullanan öğrecilerimiz için ise servislerimiz okuldan 16:30’da hareket etmektedir.

* Okulumuz 08:00 ile 18:00 saatleri arasında açıktır. Çalışan velilerimiz çocuklarını 08.00’dan itibaren okula bırakabilirler.

* Okululumuzda 1, 2, 3 ve 4. sınıf öğrencilerimiz için Cumartesi günleri 09:30-13:30 saatleri arasında ücretli kulüp faaliyetleri yapılmaktadır.

* Bütün ilkokul öğrencilerimize okulumuzda sabah kahvaltısı ve öğlen yemeği verilmektedir. Etüte kalan öğrencilerimize 16.20-16.40 saatleri arasında ikindi kahvaltısı verilmektedir.

* İlkokulumuzda 1. sınıflarda iki öğretmen (sınıf öğretmeni ve yardımcı öğretmen) uygulaması vardır. Yardımcı öğretmenlerimiz sınıflarda sınıf öğretmenlerimiz ile birlikte bulunmakta, çocuklarımızın her türlü ihtiyaçlarını dersi bölmeden halletmektedirler.

* Okulumuzda 1. sınıf itibariyle manevi eğitim ve değerler eğitimi çalışmaları programlanmış bir şekilde uygulanmaktadır.

* Teknolojik imkanlarla donatılmış 20 kişilik homojen sınıflarda eğitim verilmektedir.

* Öğrencilerimize gün içerisinde verilen performans ödevleri etüt saatlerinde öğretmenlerimiz eşliğinde yaptırılmaktadır

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

1