Okulumuz Avrupa Kalite Etiketi ile Ödüllendirildi

Okulumuz Avrupa Kalite Etiketi ile Ödüllendirildi

Avrupa ve Türkiye’deki okulların birbiriyle bağlantı kurabilmesi ve proje ortaklıkları yapabilmeleri amacıyla oluşturulan “eTwinning Projesi” kapsamında, Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketi alan okul ve eğitimciler ödüllendirildi.

Yasemin Karakaya Bilim ve Sanat Merkezi Konferans Salonu’ndaki törene, Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü (YEĞİTEK) Ulusal Destek Servisi eTwinning Mesleki ve Pedagojik Gelişim Sorumlusu Hülya Bal ile okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Konuşmaların ardından, 2017-2018 eğitim-öğretim yılında yürüttükleri projelerle toplamda 132 Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketi alan öğretmenler ve okul yöneticileri ile 2018-2019 eğitim-öğretim yılında eTwinning okulu unvanı alan 12 okula ödülleri verildi.

Okulumuzda 2017-2018 eğitim-öğretim yılında yaptığı ‘First Step to Coding’ projesi ile Ulusal ve Avrupa Kalite ödülü ile ödüllendirilmiştir.

Projenin uygulanışında herzaman desteklerini esirgemeyen Okul Genel Müdürümüz Sayın Fatih Mehmet ÖZEL beye ve Okul Müdürü Gülcan AÇIKBAŞ’a şükran’larımızı sunuyor, proje yürütücüsü 3/A sınıf öğretmenimiz Canan ÖRDEKÇİ ve öğrencilerini yürekten kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

1